هلدينگ توسعه مهندسي اثر با شناسايي و بررسي فرصت هاي اقتصادي و سرمايه گذاري و تکيه بر جذب نيروي انساني متخصص تاسيس گرديده است. اين هلدينگ با سرمايه گذاري در زمينه املاک و مستغلات، ساختمان، تبليغات، رسانه، وب، بازرگاني و ...توانسته طيف گسترده اي از فعاليت ها را توسعه دهد و زنجيره خدمات فني خود را تکميل سازد. به همين جهت اقدام به تاسيس شرکت هاي  تابعه خود در زمينه هاي معماري( معماری اثر )،تبلیغات (ويو تک)،رسانه  (تهران لوکس) ، وب (نمو ) نموده است.

        آتليه معماري اثر که قبلا با نام آکروپل فعاليت ميکرد، در مدت حدود 7 سال تجربه حرفه اي در بازار معماري ايران، توانسته خدمات شاخصي را به معماري اين مرز و بوم ارائه دهد. روند طراحي منحصر بفرد اين آتليه به گونه ايست که مطالعات گسترده اي رادر مورد امکان سنجي و فاز صفر پروژه به انجام ميرساند. سپس سناريوهاي مختلف کانسپت توسط معماران اتود زده مي شود و در جلسات گروهي مورد بحث و بررسي قرار ميگيرند. کانسپت هاي مناسب در قالب طرحي کلي در مي آيند تا تم طراحي را مشخص کنند و به کارفرما فرصت انتخاب آگاهانه را بدهند.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از:
احداث و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی اعم از مسکونی ،اداری ،تجاری ،خدماتی ،ورزشی،بهداشتی و انبوه سازی،مقاطعه کاری و پیمانکاری ،انجام کلیه امور مربوط به مشاوره،طراحی، اجرای بازرسی فنی انواع پروژه های ساختمانی، مشارکت در زمینه ساختمان و مسکن ،انجام پروژه های انبوه سازی،خدمات مدیریت پیمان ، انجام کلیه امور خدمات مهندسی شامل مشاوره و مدیریت کلیه پروژه ها طراحی ،تولید و اجرا.