سر فصل خبر ها


طراحی خانه جنیفرلوپز

جنیفر لوپز یک بازیگر و خواننده پورتوریکویی است.او به دلیل نا مشخصی تصمیم گرفته تا خانه خود را بفروش برساند و ارزش برآورد شده ی این ملک بیش از 400 میلیون دلار برآورد شده است.

این خانه در زمینی به مساحت 17129 فوت مربع معادل 6000 متر مربعاست و  دارای 9 اتاق خواب و بیش از 3 هکتار محوطه اسب سواری در تپه های اطراف است.


طراحی نمای خارجی ساختمان ترکیبی از سبک کلاسیک و معاصر است.

در قسمت نشیمن خانه در قسمت کف پارکت های چوبی قهوه ای استفاده شده است و باعث گرما بخشیدن به فضا شده است.به علاوه استفاده از مبلمان راحتی پارچه ای که روی یک فرش بزرگ چیده شده اند صمیمیت و راحتی خاصی را القا می کند که مهم ترین ویژگی یک طراحی خوب برای اتاق نشیمن است.ناهار خوری و آشپزخانه با اختلاف سطح کمی نسبت به نشیمن بالاتر قرار گرفته است در قسمت پشت آشپزخانه یک پاسیو کوچک به همراه میز غذاخوری و مبل راحتی برای صرف وعده های غذایی و استراحت قرار دارد.


این خانه با دو ساختار متفاوت طراحی شده است.قسمت اصلی خانه برای زندگی روزمره و معمولی طراحی شده است وفضایی جداگانه برای سرگرمی و کار در نظرگرفته شده است.

این خانه با دو ساختار متفاوت طراحی شده است.قسمت اصلی خانه برای زندگی روزمره و معمولی طراحی شده است وفضایی جداگانه برای سرگرمی و کار در نظرگرفته شده است.

یک اتاق با شومینه هیزمی زیبا فضای  جذاب دیگری از این خانه است.

طراحی اتاق خواب والدین تزیین شده با لوازم لوکس و تجملی است و بسیار خلوت و به دور از به هم ریختگی است و کف آن با موکت پوشیده شده است. که به حس راحتی فضا کمک می کند.


اتاق خواب مشترک کودکان با طراحی ساده و همانند اتاق والدین با کف پوشیده شده از موکت آرامش خاصی دارد.

در بالکن و فضای بیرونی خانه که رو به یک استخر بزرگ است از مبلمان حصیری استفاده شده است.

سالن آمفی تئاتر در طبقه زیر همکف قرار دارد و گنجایش 35 نفر را دارد.

دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟