سر فصل خبر ها


هتل داریوش

در دنیا، هتل های بزرگ و مدرن و زیبا فراوانند. اما در این بین، شاید کمتر هتلی را سراغ داشته باشیم که تاریخ تمدن و فرهنگ یک کشور را به خوبی هتل بزرگ داریوش به نمایش گذاشته باشد.

این هتل ۵ ستاره‌ در جزیره کیش واقع است که با سرمایه‌گذاری حسین ثابت ساخته شد. هتلی که با الهام از تخت جمشید و بصورت نمادین بیانگر افتخار و عزت ایران باستان در دوران هخامنشیان ‌است. این هتل دارای ۱۶۸ اطاق می‌باشد و در جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، بعنوان محبوب ترین برند در میان هتل ها و مراکز اقامتی ایران نام گرفت.

حسین ثابت در سنگ نوشته سرسرای هتل بزرگ داریوش می نویسد: کاخ بلند اندیشه پارسیان تا جاودانه تاریخ پاینده خواهد ماند زیرا ایرانیان، با فرهنگ و تمدن خود نخواهند گذاشت که فرهنگ اجدادی از دست داده شود..

امکانات هتل شامل:

فروشگاه ها ، کافی شاپ ، کافی نت ، تاکسی ، اجاره اتومبیل بدون راننده ، نمازخانه ، آتش سوزی و اقدامات لازم ، 

تشریفات برگزاری کنفرانس ها و همایش ها ، مراسم جشن تولد ، سالگرد ازدواج می باشد ، تلفن های درون شهری ، تلفن بین شهری و بین المللی ، خدمات دورنویس ( فکس ) ،  رزرواسیون( ذخیره اتاق) ، چمدان بر ، رستوران ها(آپادانا، پاسارگاد) ، زمین تنیس ، دوچرخه ، استخر ، استخر بانوان( بدون سقف ) ، ماساژتایلندی ، پیـنت بال ، غــواصی اختصاصی ، سالن بدنسازی ، سالن بیلیارد ، پینگ پنگ ، قایق سواری ، گردشگری.


دیدگاه ها

مشاهده بیشتر دیدگاه ها ...

دیدگاه شما چیست؟